למענה אנושי התקשרו בשעות 09:00-19:00 לטלפון 054-6718711

בניין האמונה -אידיאל ומציאות-בראשית -שמות -ויקרא

60.00

חיינו הפרטיים ,המשפחתיים והלאומיים מלאים מורכבויות שונות ומגוונות . יסודן של כל המורכבויות ,הוא הפער ביןם האידאל ועולם הערכים שלנו לבין המציאות של חיינו . פער זה יכול להוביל משתי מסקנות קיצון מוטעות .
האחת -להתייאש מהאידאלים והערכים הרוחניים והמוסרים העומדים ביסודו של עולמנו , לוותר על מעמדם הפנימי בנפשנו ומקומם המעשי בחיינו , ולהישאב אל עולם החול והמציאות החומרית והמעשית על כלל משמעותיה והשלכותיה..
השניה -,הפוכה ממנה, להתייאש מהמציאות החומרית והמעשית על כלל חסרונותיה וסיבוכיה ,להתנתק ממנה באופן תועדתי ,נפשי ומעשי ככל הניתן , ולברוח אל הבועה הדמיונות של האידאליים הרוחניים ,הערכיים והמוסריים הטהורים ,המצוירים בעיני רוחנו כיולם וכמטרה בפני עצמם..
מטרתה של סדרת ספרים זו- בנין האמונה ,היא ללמוד מתוך מבט של תורה כוללת ושלמה, תורת ארץ ישראל , את היחס הנכון בין קודש וחול , בין עולם הרוח לעולם המעשה ,בין האידאל למציאות..
במילים אחרות ,בספר בניין האמונה -אידיאל ומציאות-בראשית -שמות -ויקרא עובר הקרוא -הלומד מסע אמוני, החושף ומגלה את סוד הקשר שבין האומן [ הבורא] ,לאומנתו [ הבריאה -ההסטוריה] דרך פרשיות
השבוע שבהן גנוזה תמצית סוד זה, ובכך להיות אנשי אמונה המחברים בין תורת אמת לתורת חיים !

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “בניין האמונה -אידיאל ומציאות-בראשית -שמות -ויקרא”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חיפשת ספר ולא מצאת
השאר פרטים ונחזור אליך

מעבר להודעה
1
שלום לך!
האם לא מצאת את הספר שחיפשת?
אשמח לענות לך על כל שאלה.
לך נשאר רק ללחוץ על הכפתור למטה לשליחת הודעה.
דילוג לתוכן